Perferendis rendae fugia rchite beatae repderit vitae recaae debitis ae facere quidem animi placeat mentur at vltib uod numm partur libero tum.

HAKKIMIZDA

ERVE Savunma

Hakkımızda

Erve, savunma ve havacılık sanayi alanında faaliyet gösteren firmalara talaşlı üretim hizmeti verme amacıyla 2006’da kurulmuştur.
Kuruluşundan bugüne kadarki süreçte talaşlı üretimin yanı sıra; kaynaklı üretim, sac metal şekillendirme, mekanik tasarım, elektronik tasarım, kablaj, elektromekanik montaj/entegrasyon alanlarında yetenekler kazanarak anahtar teslim altsistem/sistem teslimatı yapan bir mühendislik firması haline gelmiştir.
25’in üzerinde mühendis olmak üzere yaklaşık 100 kişilik nitelikli kadrosuyla Erve, faaliyetlerine Sincan OSB’de 4.000 m2’lik tesisinde devam etmektedir.

MİSYON
Mühendislik kültürünü özümsemiş konusunda uzman personeli, teknik altyapısı ve sürekli gelişen kalite yönetim sistemi ile sanayinin büyük kuruluşlarına; zamanında, maliyet etkin ve kaliteli üretim/tasarım hizmeti sağlamak

VİZYON
Gereksinim analizinden doğrulanmış ürün aşamasına kadar geçen sürecin her adımında görev alan, anahtar teslim sistem/alt sistem tasarımı ve üretimi gerçekleştiren, yerli ve yabancı sanayinin önde gelen kuruluşlarından biri olmak.